Revolution Slider Fehler: Slider with alias duotone1 not found.
Maybe you mean: '360-degree-panorama' or 'beforeafterslider1' or 'better-youtube-gallery' or 'content-zoom139' or 'slider-cz' or 'slider-en'

PŘÍJEMNÁ DOVOLENÁ V APARTMÁNECH UPROSTŘED JIZERSKÝCH HOR

Středisko Bedřichov je místem nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály. Jedná se o středisko s vysokou přepravní kapacitou a širokými pláněmi ke sjezdovému lyžování. Je vybaveno systémem technického zasněžování a nabízí denně večerní lyžování pod umělým osvětlením.

Možnost pěkných výletů, bývalé sklářské hutě, rozhledny, projížďky na koni, v kočáře, přehrada Černá Nisa, Jablonecká přehrada. Výborné podmínky pro cykloturistiku.

Parkování u objektu chalupa 312 zdarma. Velká zahrada (3.000 m2), ideální rovněž pro děti. K dispozici zahradní nábytek -stoly, židle- pro každý apartmán, venkovní gril, ohniště. Dostatek místa pro každý apartmán. Zahradou nám protéká malý potůček.

Číst více

AKTIVNÍ DOVOLENÁ

Bedřichov se nachází v centru Jizerských hor. Jsou zde rozsáhlé cyklostezky, stadion, lanový park, běžecké tratě a sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi. Náročnější lyžaři mohou využít sjezdový areál na Tanvaldském Špičáku nebo Ještědu, pro děti doporučujeme nedaleký lyžařský areál Severák. Sportovního vyžití a aktivní zábavy je v Bedřichově a okolí po celý rok.

Lyžování

Lyžařský vlek je 200m od chaty, dostupnost na lyžích je k vleku i k chatě

Noční lyžovaní i pro děti

Večer můžete vyrazit hned na několik osvětlených sjezdovek v okolí Bedřichova…

Se sněhem i bez sněhu

Rozmarů počasí se nemusíte bát, v celém lyžařském areálu je umělé zasněžování

Aktivity v našem okolí

Okolí nabízí možnosti volnočasového vyžití na tenisových kurtech, bobové dráze, v lanovém parku, při hraní bowlingu nebo na diskotéce, oblíbenou možností je také procházka na koni nebo jízda v kočáře. Jako cíl výletu si můžete určit některou z blízkých rozhleden (Královka, Slovanka, Lidové sady). Pokud zajedete do Liberce, čeká na Vás zoologická zahrada a také botanická zahrada, centrum iQLANDIA nebo největší aquapark v ČR. Milovníkům historie doporučujeme návštěvu zámků Hrubý Rohozec, Sychrov nebo Svijany.

Zimní sezóna přeje všem nadšencům zimních sportů, běžkaři zde naleznou kolem 80 km upravovaných stop, včetně Jizerské magistrály, na které nastoupíte jen 100 metrů od apartmánů. Přímo v Bedřichově se nachází lyžařské středisko, a v okolí do 10 km naleznete také ski areály Severák nebo Tanvaldský Špičák.

UBYTOVÁNÍ

K dispozici máme 4 pěkné apartmány pro 2 – 8 osob, každý s veškerým příslušenstvím (i vlastní kuchyňskou linkou, koupelnou s vanou se sprchou,WC, TV, WIFI zdarma, 2 apartmány i s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem a vlastním venkovním vchodem, 1x s krbem). Velká zahrada (3.000 m2) s kamenným grilem a ohništěm. Prolézačky a skluzavky pro děti. Malý potůček. Parkování zdarma.

APARTMÁN Č.1
osmilůžkový apartmán

APARTMÁN Č.2
čtyřlůžkový apartmán

APARTMÁN Č.3
čtyřlůžkový apartmán

APARTMÁN Č.4
pětilůžkový apartmán

UBYTOVÁNÍ
již od 250 Kč/noc

Ceny jsou individuální v závislosti na zvoleném apartmánu, konkrétním termínu, počtu osob a délce pobytu. Apartmány pro 2-8 osob.

Máme stále dobré nabídky, zeptejte se prosím na cenu >>

ADRESA UBYTOVÁNÍ

Bedřichov 312

468 12 Bedřichov 312

KONTAKTUJTE NÁS NA

info@appartements-bedrichov.com